F1 Race Stars

Vlastní hodnocení: 50%
Datum vydání: 13.11.2012
Výrobce: Codemasters Birmingham
Žánr: závodní
Počet hráčů: konzole 1-4, online (xbox live)
Lokalizace: angličtina
Doporučený věk: 3

F1 Race Stars hodnotím jako zábavnou arkádovou závodní hru, a to bez pochyby pro všechny věkové kategorie. Ve hře najdete oficiální auta Formule 1, různé týmy a okruhy, tak trochu jinak. Ve hře projedete celý svět, podíváte se například do Itálie, USA, Brazílie nebo Japonska.

Hra je velmi zábavná i dokonce naučná, při průjezdu tratě v určité zemi projíždíte kolem slavných památek. Graficky je hra propracovaná, animace jsou velmi povedené, zvukově lehce zaostává. Řízení formulky je jednoduché a zábavné, máte k dispozici určité pomocníky, jak zpomalit či se úplně zbavit spoluhráčů, když se Vám pletou do cesty. Hru můžete hrát ve čtyřech na jedné rozdělené obrazovce, na dlouhé zimní večery s přáteli či rodinou, je jako dělaná. Zahrát si můžete i online a změřit tak síly s ostatními hráči. S formulkou musíte jezdit opatrně, jinak se Vám po opadání nárazníků zpomalí a když zrovna nejste blízko depa, tak veškerá snaha o to dostat na první místo se ztrácí. Formulku může řídit i Váš vlastní avatar, to dodává hře osobytější nádech, ale to je tak asi vše.

Hra mě sice velmi zaujala, ale cena k poměru zábavy ne, protože se více hra hodí do cenové relace kolem 350kč zařazená do sekce arcade na xbox live, čili současná cena je velmi vysoká.

 

Komentář

Koment...