Bejeweled 3

Vlastní hodnocení: 80%
Výrobce: PopCap
Žánr: puzzle
Počet hráčů: konzole: 1, multiplayer 0
Lokalizace: angličtina
Datum vydání: 7.12.2010
Doporučený věk: od 7let

Hra je velmi propracovaná a je vidět, že si autoři tentokrát dali velmi záležet na grafice a hudebním doprovodu. Hra Vás hned po prvním spuštění oslní, každý si zde najde svou oblíbenou hru. Cena hry není až tak závratná a najdete ji na xbox marketplace v sekci arcade, dle mého názoru stojí za to si jí pořídit, pokud jste fandy tohoto typu zábavy.

Titul nabízí 11 miniher a 40 questů, což jsou dlouhé a dlouhé večery hraní a zábavy po získávání bodů.  Ve hře najdete minihry ve stylu jako poker, ice storm, diamond mine, butterlies, classic, lightning, zen a quest se s poustou dalším miniher, které se zpřístupňují postupně.

Pokud jste hráli předchozí vydání Bejeweled Blitz, věřte, že i u této hry strávíte mnoho večerů, je to velmi odpočinková a zábavná hra.

Jediné, co se dá tomuto novému úspěšnému pokračování zábavně logické hry Bejeweled vytknout, je úplná absence on-line hraní , tak že hru si nezahrajete ani s kamarádem, což je velká škoda u tak perfektně graficky a hudebně propracované hry.

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com