Forza Horizon 3 Blizzard Mountain (DLC)

Datum vydání: 13‎.‎ 12‎. ‎2016‎ ‎19‎:‎00‎:‎00

Hodnocení: 100%

 

Hned úvodem musím vyčinit Microsoftu a to proto, že i když DLC mělo být přístupné od 13‎.‎ 12‎. ‎2016‎ ‎od 19h, tak v mém případě se tak nestalo, a to mě velice zklamalo a doufám, že se Microsoft aspoň něčím malým omluví. Nezpřístupnění DLC bylo zřejmě způsobeno přetížením na stránkách Microsoft nebo v xbox store, těžko říct, protože nikde k tomuto problému nebyly žádné informace, a tak za necelých 600kč si nefunkčností DLC s názvem Blizzard Mountain moc reklamu neudělali.

 

Blizzard Mountain je rozšíření do hry Forza Horizon 3 o další tratě, výzvy a samozřejmě automobily. Tratě budou přesunuty do hor, kde se budete prohánět po zasněžených silnicích nebo jezdit po tenkém ledu. Takže Vás rozhodně čekají zase další nové výzvy. Prostředí je nádherné, jak už ukazoval samotný trailer. DLC si můžete pořídit samostatně nebo můžete zvážit koupi Expansion Passu díky kterému budete mít k dispozici dvě rozšíření, kde jedním z nich je právě Blizzard Mountain.

 

Po krátké době hraní jsme se také konečně dočkali zpřístupnění balíčku Blizzard Mountain, ke kterému došlo zhruba po odehrání třetího levelu, kde jste si poté mohli vybrat, kde chcete následně pokračovat ve svém festivalu. Vybrali jsme si hory a následně jsme frčeli jako o závod na letiště, kde na nás čekala naše osobní helikoptéra, která přepravila nás a našeho nového miláčka do úpatí hor. Tak tomu říkám zážitek, moc hezká grafika a požitek z odpevnění auta a následné shození na sníh, no možná i to složité stahování, nestahování Microsoftu i odpustíme, protože jestli byli ostatní stejně nedočkaví jako mi, tak je jasné, že měli na několik hodin zavařené servery.

 

Okolí je přenádherné a k dispozici máte zase nová auta, se kterými budete na těchto vrcholcích závodit. DLC se opravdu povedlo a rozhodně se Vám vyplatí si jej pořídit, když už nebudou Vánoce na sněhu, tak si to aspoň vynahradíte ve Forza Horizon 3 Blizzard Mountain. Řádění autem na sněhu, to už je zase jiná liga a ve Forza Horizon 3 si to rozhodně díky tomuto DLC užijete. Pokud Vás Forza Horizon 3 doslova pohltila, tak počkejte, až si poprvé vychutnáte jízdu po zasněžených horách, to už Forza Horizon 3 nebudete chtít nikdy vypnout.

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com