Cabelas Adventure Camp (Kinect)

Únava: 4/10
Vlastní hodnocení: 75%
Datum vydání: 09.12.2011
Výrobce: Activision
Žánr: sportovní
Počet hráčů: konzole 1-4
Lokalizace: angličtina
Doporučený věk: 3+

Tento nový titul, který vyšel, by měl úspěšně navazovat na dodávanou hru kinect Adventures, která se dodává při zakoupení kinectu či nového xboxu 360 s ovladačem kinect. V této hře můžete pvládat svým tělem 8 sportů, což je o dost více než nabízí hra kinect Adventures.

Ve hře si můžete zahrát až 4 hráči, na principu střídání. Sporty, které si můžete ve hře vyzkoušet jsou, jízda na kole (u této hry se nezapotíte, jelikož ovládáte jen řídítka a sem tam poskočíte), jízda na kajaku (opět mácháte jen rukami, ale pozor na nevyzpytatelnou divokou řeku), střelba ve Skeetu (myslím, že tato hra je nejsložitější, vyžaduje dost soustředění) a to samé se dá říct o lukostřelbě, dále zde ještě najdete zatloukání vepřů a zajímavou hru Ice Breaker, ale ze všeho nejvíce mne baví rybaření (velice oddechové a tolik se nezapotíte).

Hru si mohou zahrát i ty nejmenší, protože ovládání hry je velice jednoduché a nepříliš namáhavé na fyzičku. Tento vydaný titul berte spíše za odpočinkový, ale to neznamená, že se při hraní nezabavíte, ba naopak hra Vás pohltí na postupné zdokonalování.

Graficky je hra velmi pěkně hra udělaná, prostředí je pěkně animované a vývojáři si dali záležet. Po zvukové stránce je také vše v naprostém pořádku. Ovládání hry pohybovým ovladačem kinect, je reálný a jednoduchý, žádná zmatené ovládání.

Hru doporučuji hlavně pro ty nejmenší, ale nejen pro ně. Pokud jste vyznavači raději klidnějších her, tato hra je pro Vás jako dělaná. Vzhledem k ceně, stojí za to si jí pořídit a vyzkoušet.


Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com