NHL 15 – nové kousky se pro moji konzoli nenaučila

Všichni teď recenzují NHL 15 pro Xbox One. Já si dám práci a zkusím zrecenzovat NHL 15 pro starší konzoli Xbox-360. Nemám totiž tolik peněz, abych si novou konzoli koupil. Mám jiné útraty a pro nový hokej si konzoli kupovat nebudu. Je sice možné, že čase už konzole bude zastaralá, ale prozatím ne. Všechno, co mám rád, tak vyjde pro moji konzoli. Pokud ne, tak tak si počkám, až to vyjde na počítačích.

Tak co jsem očekával? Novou hru, něco změněného, něco upraveného, aby se to vyplatilo koupit. Kdybych nebyl takový fanoušek hokeje, alespoň před obrazovkou, tak bych si to asi vůbec poslední roky nekupoval. Fanoušek jsem, na ledu se sotva udržím, a tak jedině, kdy držím hokejku, je skrz digitální svět konzole Xbox 360. Sice si udržuji Origin verzi NHL 09, do které se dá na fanouškovských stránkách najít aktuální Českí extraliga (ten kdo hledá najde),ale ta je až na druhé koleji herního hokeje.

Co nás teda opravdu čeká? Nejnovější soupisky NHL (a jejich farem), které tvůrci z EA pravidělně aktualizují. Nejnovější sestavy pro Českou extraligu. To jest aktualizace týmů, které nové vystoupili na český hokejový Olymp. To jest Mladá Boleslav nahradila Kladno a Chomutov byl nahrazen Olomoucí.

Bohužel sestavy v extraligových týmech zrovna nejaktuálnější nejsou. Ton je stále ve Spartě Praha, a tak doufám, že se objeví i aktualizace, které české týmy zaktualizuje. NHL určitě aktualizována bude, ale tyto pro Američany neznámé ligy si asi budu muset opravit sám.

Teď hraji za Mladou Boleslav a už jsem odehrál několik zápasů a mám stále z toho hokejový pocit, sice jsem oproti loňské NHL 14 nenašel skoro žádné rozdíly, ale stále mně to baví, důležité je, že si člověk může zažít hokejový pocit na velké televizi. Už jsem si vytvořil i svého hráče, kterého dosazuji do svých hraných týmů, a tak prožívám takové Déjà vu, kdy dám sám gól a další slavní hráči mi nahrají.

Mne to, že je NHL 15 skoro stejná jako NHL 14 nevadí, důležité je, že budou aktuální soupisky, člověk se s tím zabaví. Když dobře prodá starou hru, tak ani cena tolik zas nevadí. Když odečtu zisk z prodeje od nákladů za novou hru, tak cena 600 Kč je za dobré DLC přijatelná. Důležité je také, že člověk nepotřebuje ke hře starou hru. Jediné, co bohužel nelze přičíst k dobru tvůrcům, že pro hráče, kteří přecházejí z NHL 14 do NHL 15 nemají připraveny bonusy. Jako je třeba převod jejich rozehraných sezón do nové hry nebo mimořádné bonusy pro ty, kteří už celý rok hráli starou hru.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com