Paws and Claws – Fantastic Pets

Únava: 6/10
Vlastní hodnocení: 90%
Výrobce: HTQ
Žánr: simulátor
Počet hráčů: konzole: 1-2, co-op 2
Lokalizace: angličtina
Datum vydání: 29.4.2011
Doporučený věk: od 7let

Hru úvodem hodnotím velmi kladně, avšak tento titul je velmi podobný s titulem kinectimals, s jediným rozdílem, že hra nabízí o mnoho více zábavy a zvířátek. Hra je velmi zábavná zapotí se nejen Váš vybraný mazlíček, ale i Vy.

Na začátku hry, si můžete vybrat z velkého množství zvířátek, od pejska, přes jednorožce až po dráčka. Zvířátko si můžete uzpůsobit k obrazu svému, samozřejmě po dobře splněném tréninku jste obměňování, právě úpravou Vašeho mazlíčka. Zvířátko musíte trénovat a učit ho novým věcem včetně toho, abys Vás všímalo a byli jste kamarádi. O zvířátko se kromě zábavy v minihrách, musíte také starat, zvířátko musíte omýt, vyfénovat a neposlední řadě vykartáčovat. Vaše zvířátko se účastní i výstav a různých soutěží, ve kterých soutěží proti ostatním zvířátkům, které hra nabízí. Ve hře se střídá chvíli hra se zvířátkem a chvíli zase Vy musíte plnit lehké minihry. Do obrazu hry se přemístíte Vy a Váš pokoj, pokud Vám mazlíček po pokoji běhá a omylem narazí do nebezpečných věcí není z toho nadšený, tato skoro realita se mi ve hře opravdu líbí. Váš mazlíček si v pokročilejším čase sám bublinou říká, co by asi tak chtěl dělat, neustále se musíte zvířátku věnovat, nenechá Vás chvíli v klidu.

Hra je graficky velmi pěkně pojatá, zaujme především ty nejmenší. Zvířátka jsou animovaná, ale realistická a velmi povedená.  Zvukový doprovod je také dobrý a jen tak neunudí. Hra je na ovládání jednoduchá a vždy ve hře máte úvodní animaci jak daný úkol splnit, jak ovládat zvířátko atd. Jediné co mě osobně na hře nezaujalo, je příliš dlouhá úvodní animace cca 10 minut, což mi na soustředěnost pro dítko, které se těší na hraní, aby už už si mohlo vybrat zvířátko, připadá dost dlouhá doba, včetně toho, že hra je celá v angličtině a tak s dětmi ze začátku musíte být, abyste jim přeložili, čeho se vlastně hra týká. Zvířátku můžete dávat údajně povely i zvukově, ovšem v angličtině. Poté co hrajete už jsou animace krátké a spíše jen naznačují, co a jak máte dělat, takže dítko už můžete nechat samotné a bude rozumět všemu, co má dělat.

Hra je přizpůsobená hlavně dětem a ty se opravdu při hře vyřádí, je to hra na dlouhé hodiny či dny a rozhodně jen tak neomrzí, protože nabízí další škálu zvířátek, které na Vás čekají a každé z nich má jiné vlastnosti a charakter a je jen na Vás jak si jej vychováte. Pokud Váháte s koupí, určitě Vás zaujme, pokud vlastníte live kartu, tak na xbox marketplace najdete ke stažení zdarma demo, aby jste si udělali obrázek, zda se Vám hra líbí či ne. Hra určitě nadchne i ty, kteří zvířátko doma mít nemohou, tak se mohou aspoň takto vyřádit a tento titul jim k tomu vystačí. Cena za tuto hru je úměrná a vyplatí se hru pořídit, je to přece jen něco nového a doufám, že podobných titulů bude vycházet více.

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com