Puss in Boots (Kinect)

Únava: 8/10
Vlastní hodnocení: 99%
Datum vydání: 14.11.2011
Výrobce: THQ
Žánr: dobrodružná hra
Počet hráčů: konzole 1-2
Lokalizace: angličtina
Doporučený věk: 12+

Tento titul vyšel na základě stejnojmenného filmu od DreamWorks Animation, který se dostal na naše plátna minulý rok. Hra přesně kopíruje pointu příběhu z filmu. Hrát budete s hlavním hrdinou Kocourem v botách v neuvěřitelně dobře ztvárněném příběhu.

Zprvu začnete v módu Adventure, kde postupně dostáváte do příběhu a poté začínáte plnit mnoho úkolů s hrdinou vychytralého kocoura. Hned v začátku Vás hra pohltí jelikož Vás nenechá moc vydechnout při šermování se zloduchy poté začnete také plnit úkoly a hýbat se celým svým tělem, například uhýbáním se před valícími sudy , šplháním po žebříku nebo skákání z okna. Na výběr je poté z velkého množství částí příběhu, samozřejmě až po odehrání. V jednotlivých plnění Vás provází nápověda, co a jak máte dělat, k čemuž titulky rozhodně potřeba nejsou.

Jediné, co se dá hře vyčíst je absence českých titulků a tak animované mini příběhy jsou velice pěkné, ale Vaše dítko pokud neumí dobře anglicky a ani Vy z toho mít nic nebudete, můžete jen koukat i dodávaný návod je v angličtině.

Tuto hru na kinect si můžete zahrát i s kamarádem v režimu Challenges a to lze si zahrát ve dvou. Bohužel jednotlivé hry se Vám zpřístupní až po odehrání v módu Adventure, což je velká škoda.

Grafika u této hry mě velice překvapila, jelikož už dlouho nebyl vydán tak kvalitní titul na kinect a proto hru hodnotím zatím jako nejlepší hru vydanou pro kinect. Velice mě překvapilo reálné ovládání celým tělem, žádné máchání, ale pěkně pohyb co chcete, kopnutí do zloducha včas, i pořádné škrábaní v obličeji, prostě požitek. Po zvukové stránce samozřejmě vše super, provází Vás hudba, zvuky šermování a bojování atd. a nijak při hraní nevadí.

Ovládání je možné pouze Vašim tělem a za přítomnosti senzoru kinect. Doporučuji odehrát mód Adventure a to nejen proto, že budete vědět jak hru ovládat, ale hlavně přijdete na to, co je podstatou příběhu.

Hra mě velmi překvapila a za cenu, kterou se prodává, Vám nebude líto za tuto hru vyhodit peníze. Titul je vhodný nejen pro Vaše dítka, ale zabaví se i dospělí a to v režimu pro dva, šermování s kamarádem je opravdu pěkný zážitek.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com