Battlefield: Hardline

Hodnocení: 60%

Žánr: akční

Jazyk: anglicky (pro xbox 360 s českými titulky)

Multiplayer: singlaplayer, multiplayer

Výrobce: EA

Datum vydání: 17. 3. 2015

9 10

Hra Battlefield: Hardline jednoznačně vede a před čtvrtým dílem se nemá co stydět. Hra nám nabídne Singlaplayer i Multiplayer. Navzdory prvotním negativním výsledků z Bety je celkový dojem z vydané hry uspokojivý. Hratelnost je velmi podobná Call of Duty, už to prostě není jen hra na válku, kde bezhlavé střílení je na běžném pořádku, ale zahrajete si i jako slušný člověk.

5 1

V Singlaplayeru si zahrajete jako začínající policajt jménem Nick Mendoza, který chce ve svých ulicích pořádek. Jako parťačku má půvabnou Khai Minh Dao, které kryje záda a hra jako z kriminálky může začít. Ve hře zatýkáte podezřelé, na které je například vypsaná odměna, a čím více těchto podezřelých zatknete a méně lidí zabijete, tím více bodů získáte. Postupně se můžete těšit i na větší přestřelky, kde si konečně můžete pořádně zastřílet, tak jak se sluší a patří. Jako policajt a detektiv v jednom se od Vás očekává také zatýkání a obviňování osob v tichosti, to dá docela zabrat proplížit se mezi drogové dealery a poté se na ně vrhnout a zatknout, dříve než Vás gangsteři objeví a zabijí. Singlaplayer se vydařil a z mého pohledu hru hodně nadzvedl a s Multiplayerem je to 50 na 50. Příběh lze dohrát cca za 10 hodin, což není zrovna málo u tohoto typu her. Graficky sice opravdu hra zaostává, ale zase příběh neomrzí a dá se to oželet.

2 6

Co se týká Multiplayeru, ten už máme osahaný z bety, takže není asi moc o čem psát. Ve vydané finální hře přibylo pár herních módů, které nám tvůrci možná záměrně utajili, konkrétně se jedná o mód Rescue a Crosshair, tady jsou mapy menší a hraje vždy deset hráčů, tzn. pět proti pěti. Úkolem v módu Crosshair je bezpečně doprovodit určenou osobu na předem dané místo, v čemž Vám bude chtít druhá strana zabránit. V módu Rescue je to trošku jinak, tam se zase snažíte zachránit rukojmí. A nemusíte se bát, že by jeden z týmů byl znevýhodněn, v půlce času se totiž scénář obrací. Tyto dva módy překvapili a rozhodně hře přidali ještě větší grády na hratelnosti.

8 11

Multiplayer běží jako po másle, sem tam se, ale chybička vloudí, což má za následek slabší nároky na grafiku, grafické pojetí bylo na tuto dobu dost průměrné.  Odměňovací systém není nic moc, je velmi pomalý, což hře dost ubírá na zajímavosti. Celkově, ale hra zabaví jak v Singlaplayeru, tak překvapila i v Multiplayeru, hra se se za nás vydařila oproti předchozímu dílu je vidět velký pokrok vpřed.

14 13 12 4 3 7

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com