CARS 2

Vlastní hodnocení: 85%
Datum vydání: 22.6.2011
Výrobce: Avalanche Software
Žánr: závodní
Počet hráčů: konzole 1-4, online (xbox live)
Lokalizace: angličtina
Doporučený věk: 7

Pokud si rádi zahrajete odlehčenou a zábavnou verzi aut a ještě k tomu animovanou, tak Vám hru Cars 2 doporučuji. Od začátku Vás provází výukový mód, ve kterém jsou Vám dávány rady jak postupně porazit své soupeře v závodě včetně triků. Po zobrazení nápovědy, je přítelem autíčkem ukázáno, co se po Vás chce a následně na to si trik vyzkoušíte a jste za něj obodováni.

Hra nabízí množství tratí a animovaných autíček. Hra svým zpracováním odpovídá stejnojmennému animovanému filmu Cars 2, najdete zde všechny hlavní hrdiny, a co víc můžete si s nimi zazávodit. Tratě jsou udělané velmi hezky, můžete se zde vyřádit jak ve sbírání bodů, tak i věcí, které můžete následně použít proti svým soupeřům. Již od začátku závodu Vás provází rivalita jednotlivých soupeřů, kteří Vás rozhodně nechtějí nechat vyhrát, a proto v této hře využijete hlavně souboje, jednou s možností je střílení po soupeři, používání zrychlení atd.

Graficky je hra velmi pěkně navržená a odpovídá své ceně i když mohlo to být i trošičku lepší, když jde o hru ze studia Disney Pixar. Hra je zajímavá nejen pro děti, pokud máte rádi souboje s kamarády tato hra Vám jistě postačí k dlouhým hodinám hraní. Zvuky jsou velmi podařené a nijak ve hře nevadí. Ovládaní je z počátku složité, ale postupem času se naučíte využívat další a další tlačítka k různým fintám v režimu tutoriál, který Vás z počátku provází. K dispozici máte možnost hrát na konzoly až 4 hráči, což je super pokud si chcete zahrát doma s kamarády, ne každá hra tento režim nabízí. Hra také nabízí online hraní, při kterém si srovnáte síly i s ostatními hráči této hry přes xbox live.

Závěrem řeknu, že hra mě velmi zaujala a nezkazí Vám požitek ze závodní hry, která je dělaná tak trochu jinak a pobaví nejen malé, i nás dospělé.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com