Destiny

Destiny je akční střílečka, kde budete kolem sebe střílet hlava nehlava. Velké studio rovná se velké peníze vynaložené na hru, ale né vždy se hra povede podle plánu a tak po grafické stránce je hra propadák místo slíbeného snímkování 60fps hra běží pouze na 30fps. Ano, kvalita je zde na prvním místě, pěkná reklama, klipy, ale skutek utek. Activision chtělo vytvořit hru, která by se svými kvalitami rovnala hře HALO, ale bohužel.

Jak už bylo napovězeno, jedná se o akční střílečku různých mechanických příšer na planetě, které říkají Země. Ve hře máte možnost hrát i příběh nepříběh, který nemá ani hlavu ani patu a tak po chvíli si začnete říkat, co vlastně tady kromě střílení pohledáváme. Ano jedná se pouze o střílečku, kde si postupným rasením nepřátel budete vylepšovat svoje skóre a postupně si vylepšovat svůj arzenál zbraní.

Světy jsou celkem 4 a každý má svou mapu, tyto světy projdete nesčetně krát, ale komu by vadilo opakující se prostředí, když se soustředíte pouze na zničení nepřátel různých příšer robotů a dalšího zvěrstva tvůrců z Activision, kteří občas nemají moc rozumu. Ovládání je jednoduché a zvládne jej každý. Graficky hra velmi pokulhává, avšak po hudební stránce je to o trochu lepší. Zbrojní arzenál máte k dispozici normal, special a heavy a dále se ještě třídí do různých podtypů. Hráče si můžete samozřejmě vylepšovat podle nasbíraných zkušeností, talent však vylepšovat nemůžete, ten se řídí podle odehraných misí. Ve hře také naleznete speciální schopnosti, které můžete využít ve všech módech hry.

Hra se moc autorům nepovedla a je opravdu jen pro střílející fanatiky a pro ty co rádi hrají kompetitivní multiplayer s přáteli, pro jiné je to zábava opravdu jen chvilková, raději si počkejte na lepší tituly, které nabídnou více než jen lákavý kompetitivní multiplayer.


  • Žánr: akční
  • Jazyk: anglicky
  • Multiplayer, singleplayer
  • Výrobce: Activision
  • Datum vydání: 9.9.2014
  • Doporučený věk (PEGI): 16
  • Hodnocení: 50%

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com