F1 Race Stars

Vlastní hodnocení: 50%
Datum vydání: 13.11.2012
Výrobce: Codemasters Birmingham
Žánr: závodní
Počet hráčů: konzole 1-4, online (xbox live)
Lokalizace: angličtina
Doporučený věk: 3

F1 Race Stars hodnotím jako zábavnou arkádovou závodní hru, a to bez pochyby pro všechny věkové kategorie. Ve hře najdete oficiální auta Formule 1, různé týmy a okruhy, tak trochu jinak. Ve hře projedete celý svět, podíváte se například do Itálie, USA, Brazílie nebo Japonska.

Hra je velmi zábavná i dokonce naučná, při průjezdu tratě v určité zemi projíždíte kolem slavných památek. Graficky je hra propracovaná, animace jsou velmi povedené, zvukově lehce zaostává. Řízení formulky je jednoduché a zábavné, máte k dispozici určité pomocníky, jak zpomalit či se úplně zbavit spoluhráčů, když se Vám pletou do cesty. Hru můžete hrát ve čtyřech na jedné rozdělené obrazovce, na dlouhé zimní večery s přáteli či rodinou, je jako dělaná. Zahrát si můžete i online a změřit tak síly s ostatními hráči. S formulkou musíte jezdit opatrně, jinak se Vám po opadání nárazníků zpomalí a když zrovna nejste blízko depa, tak veškerá snaha o to dostat na první místo se ztrácí. Formulku může řídit i Váš vlastní avatar, to dodává hře osobytější nádech, ale to je tak asi vše.

Hra mě sice velmi zaujala, ale cena k poměru zábavy ne, protože se více hra hodí do cenové relace kolem 350kč zařazená do sekce arcade na xbox live, čili současná cena je velmi vysoká.

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com