Far Cry 4: DLC Valley of the Yetis – recenze

Tak vyšlo DLC pro Far Cry 4. Zajímavý balíček, co jsem si koupil. Ihned se mi líbil. Malý ostrůvek kolem hor ve vysokých horách. Čekaly mně nové další úkoly a zbraně a hlavně nový těžký nepřítel.

Yeti se v plné hře ukázal pouze v malém prostoru, ani jsme se k němu neblížily. Teď se k němu člověk přibližuje čím dál blíže. Příběh DLC je rozdělen na dny a noci. Čeká denní toulání po úkolech příběhu a zlepšovacích úkolech a noční obléhání Vaší pevnosti s vysílačem.

Úkoly jsou čím dál těžší a útoky nepřátelské armády jsou také čím dále horší. Ale nejtěžší bylo přežít první dny, kdy máte zbraně sotva na zastřelení jezevce a neumíte si zavázat ani tu tkaničku. Když totiž spadnete se svým vrtulníkem mezi skály, tak jsme se zbraněmi a se zkušenostmi na nule a musíte si vše znova od začátku sehnat a znova svého herního Avatara naučit být bohem.

Tím, že je znova hlavní postava znovuzrozená, tak si určitě nebudete stěžovat na moc lehké hraní. Každá zkušenost se cení a bez problémů se postupně den za dnem herního času nové akce naučíte.

Na prostoru mezi horami Vás čeká znova mnoho úkolování, které Vám usnadní učení nových vlastností. Objeví se truhlice s penězi a věcmi do vašeho batohu. Ale objeví se i nové truhlice se sesbíráními kožešinami, abyste se znova od nuly nemuseli plácat po zasněžených horách a nahánět zvířata po ledu a sněhu.

Tento plnohodnotný balíček mne potěšil. Zabíjení Yetiů mně bavilo. Splnilo to mé očekávání a prodloužilo to moji dobu hraní hry Far Cry 4 o dobrých několik hodin.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com