Forza Motorsport 6

Hodnocení: 100%

Žánr: závodní

Multiplayer: Multiplayer, split-screen

Jazyk: anglicky

Datum vydání: 18. 9. 2015

9

Předchozí titul Forza Motorsport 5 byla velmi ořezaná, čímž si tvůrci udělali u hráčů velké mínus, a tak každý z nás hráčů čekal na další pokračování v naději, že se bude jednat o pecku, která Vás ohromí, a už teď mohu říci, že nás opravdu tvůrci ohromili a konečně vydali pořádnou závodní hru, tak jak si jí pamatujeme z prvotních začátků.

1 2

Forza Motorsport 6 nám nabídne nespočetně aut, můžete vybírat z celkem 460 aut, z nichž některé modely jsou označeny výrobním rokem 2016, a prohánět se s nimi můžete jak jinak než na spoustě okruhů, celkem máte na výběr 26 okruhů rozdělených do jednotlivých Světadílů a těšit se můžete i na Prahu a náš pražský okruh, včetně našich památek. Modely aut si můžete prohlédnout i do detailů, tak jako byste byly na výstavě, a to přes Forzavista, auto si prohlédnete od disků pneumatik, až po řadicí páku, a ta grafika nádhera, jako reál, další velké plus pro tvůrce. Bohužel, ale vozový park Škoda zde nenajdete, což je škoda, ale hře to nějak neubírá na kráse.

4 5

Ve hře máte nabídce neskutečně mnoho možností se vyřádit od hraní kariéry, až po samotné kreativní tvoření a tuning Vašeho jízdního miláčka. Forza Motorsport 6 Vám nabídne hru ve dvou hráčích ve split-screenu nebo multiplayer pro výzvu až 24 hráčů, kde nechybí i komunitní výzvy. V módu kariéry se Vám postupně odemykají úspěchy, získáváte body a další nová auta. Také si můžete prohlédnout, jak to vypadá s Vašimi zkušenostmi v žebříčku mezi ostatními, co Forzu Motorsport 6 také hrají.  Nově v tomto titulu si na vlastní kůži vyzkoušíte jaké je to auto ovládat v dešti ne v žáru noci, kdy máte co dělat, abyste před sebou něco viděli. Také si vyzkoušíte, jak se jezdí za ranního rozbřesku, kdy mimochodem, taky máte co dělat, abyste udrželi na trati.

3 7

Grafické zpracování hry v jízdách na tratích a v samotném autě je opravdu špičkové, nelze nic vytknout. Auta reagují jako v reálném řízení, prokluzovaní pneumatik v louži při 160km/h je opravdu masakr, adrenalin Vám v těle vyletí na maximum. Po hudební stránce není co vytknout, hudba v této hře není podstatná, protože podstatnější je jednoznačně zvuk burácejího motoru, který Vás pumpuje, abyste dojeli co nejlépe.

8

Co říct nakonec, prostě pořádná závodní hra, kterou už po prvním spuštění nebude chtít nikdy vypnout. Pro xbox one zatím nejlepší hra letošního roku.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com