Lego Harry Potter léta 1-4

Vlastní hodnocení: 100%
Výrobce: Disney Interactive
Lokalizace: angličtina
Datum vydaní: 25.6.2010
Počet hráčů: konzole 1-2, co-op 2

Tento titul je určen především pro děti a nadšence titulů lego. Hra je velmi detailně graficky zpracovaná. Zapadání a rozpadání kostiček, je velmi realistické a velmi pěkné oproti předchozím titulům jako lego Indiana Jones 2. Hra je velmi zábavná a nenechá Vás oddechnout snad jen v krátkých animacích, které nejdou přeskočit, ale to vůbec nevadí. Příběh ve hře, je velmi vtipně pojatý a myslím, že smysl příběhu pochopí i ten, který neviděl nebo nečetl všechny díly Harryho Pottera a zná ho jen z doslechu.
Titul nabízí mnoho úrovní hraní včetně postupů mezi úrovní léta 1-4. Hra se velmi dobře ovládá, zvládnou to i ti nejmenší a hlavně nabízí mnoho zábavy a opravdu dlouhé hodiny hraní.

Hru můžete hrát i ve dvou hráčích, kdy je nutná spolupráce hráčů. Rozdělení obrazovek je dokonalé, nejste omezováni. Druhý hráč může vstoupit do hry kdykoliv bude chtít a to hodnotím velmi kladně. V případě hraní jednoho hráče, Vám vždy pomůže alespoň s nápovědou neovládaný hráč.  Úkoly jsou jednoduché a propracování kouzel je nápadité. Za získané body si můžete pořídit nová kouzla oblečení a mnoho dalšího.

Nejsem zrovna z těch nejmenších a hra mě velmi zaujala na dlouhé a dlouhé večery hraní a po dokončení, ještě dalšího a dalšího hrání a objevování dalších neodehraných komnat a mini her. Po dokončení se můžete pohybovat volně, kde chcete po Bradavicích a venku a dále objevovat nedokončené mise a dále si zvyšovat skóre a získávat další kouzla. Během hry budete postupně hrát se všemi hlavními postavami z dílů 1-4. Hru doporučuji hlavně pro děti, protože v animacích se nemluví a je vše hned jasné a hlavně pro ty co je pobaví pořádná kvalitní hra s titulů lego.

Po letošních prázdninách očekávejte druhý titul hry lego Harry Potter léta 5-7!

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com