Lego Piráti z Karibiku (Lego Pirates of the Caribbean)

Vlastní hodnocení: 100%
Výrobce: Disney
Žánr: akční adventura
Počet hráčů: konzole: 1-2
Lokalizace: angličtina
Datum vydání: 13.5.2011
Doporučený věk: od 7let

Na úvod hodnotím lego piráty z Karibiku velmi dobře, další vydání z řad her lego přinesl tento titul opět další vylepšení v podobě kvalitnějšího zpracování příběhu, animací a hratelnosti, nejen také toho, že v tomto titulu jde konečně přeskakovat animace mezi úrovněmi.Tato hra zaujme nejen malé hráče, tato hra je akční takže si ani na chvilku neodpočinete.Hra je pojatá opět vtipně a shoduje se s vydanými filmy. Animace jsou kvalitně zpracované občas jsou delší, ale dá se to opomenout díky možnosti tyto animace přeskočit což v titulu lego Harry Potter léta 1-4 postrádám. Princip ovládaní, je na stejném principu jako u předchozích titulů z řad lego, takže pro hráče zkušené je to jednoduché. Po grafické stránce je hra velmi špičkově propracovaná, viz úžasný podmořský svět pod hladinou, to hodnotím ve hře na 200%. Prostředí je v této hře dobré, dle úrovně někdy i tmavé, ale na tu chvíli se to přežít dá, ostatně dle scénáře filmu těchto tmavých úrovní bude určitě i více.

Hra je opět založená na 4 dílech a z čehož, je každý díl ještě rozdělený do úrovní, které musíte vždy dokončit, pokud nechcete přijít o předchozí minuty hraní. Tyto úrovně jsou dlouhé cca 20 minut.

Ve hře je dost akce jako bojovaní, střílení s děl z lodě, balancování na stožárech nebo jen prostě takového se procházení po pláži či úžasného plavání pod hladinou J Ve hře budete muset hádat hádanky, hledat poklad a přemýšlet jak být chytřejší než ostatní. Hra nabízí i možnost  hraní volné hry. Určitě to bude opět hraní na dlouhé a dlouhé večery.

Opět si zahrajete se všemi postavami, každý má své určité schopnosti, které k dokončování úrovní budete potřebovat.  Hru opět můžete hrát ve dvou, kde budete muset spolupracovat na daných úkolech, v případě jednoho to zvládnete také, dispozici máte vždy nespočet nápověd.

Tato hra se mi velice líbí a stála za to si ji pořídit a těším se na další pokračovaní her z řad lego, protože propracovaní her je stále lepší a lepší…….

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com