NHL 16 – recenze

Tak už několik dní hraji. Pro normální uživatele je dnešní premiéra NHL 16 oslavou. Pro ty s předplacenkou (EA Access) už několik dní (pro maximální dobu hraní 10 hodin) je hra dostupná. Tak jsem začal hrát pro mě tři nejzajímavější offline módy. Sezónu za extraligový tým, mód jako generální manažér a samozřejmě jako jednotlivý hráč v sezónách NHL.

Pro NHL 16 pro nové konzole je po loňském propadáku, kdy bylo možné hrát jenom několik variant a sezón a hra byla značně ořezána, byla doplněna o oblíbené off-line a online módy. Pro české hráče je velmi přívětivou věcí možnost hrát celou sezónu za jejich oblíbený extraligový tým v aktuálních sestavách, bez Slavie. Pro fanoušky NHL je znovu několik možností jak se hraním zabavit. Například pro hraní jednoho hráče, Be a player, je konečně hraní reálné. Hrajete a střídáte, jako v normálním hokeji a jakmile jste na lavičce, tak je lavičkový čas přeskočen.

U Be a GM zase volíte svoje oblíbené hráče a sestavujete soupisku. Oproti loňské verzi máte pohovory s hráči, sledujete jejich vzájemnou komunikaci a jejich společnou touhu hrát a vyhrát za svého manažera.

Na ledě už víte co dělat. Pohybovat se na ledě, přihrávat a přehrávat soupeře a samozřejmě vsítit gól. Hokej je to čím dále složitější. Protivníci už jsou lépe naprogramovaní než v loňské verzi, aby umístění puku do soupeřovy sítě bylo složitější.

Každý hráč si svoje hráče může nakonfigurovat dle svého přání. Pravidla, nastavení mají mnoho poloh a tak si svoji pozici najde každý hráč.

Off-line módy jsou zábavné, ale NHL je i hraní online. Já jsem ale příležitostný hráč a oproti teenegerům, kteří ani nespí, moc šancí nemám a tak hrají pouze off-line. A tak nebudu online varianty hraní NHL 16 moc recenzovat. Jsou pro mě minoritní.

Pro ty, kteří mají rádi pouze off-line, tak jako já, tak NHL  16 konečně doporučuji. Oproti loňské verzi, která byla první pro X1, tak přináší mnoho toho, co si už zvykli fanoušci z Xbox 360. Hraní je tak zábavné, že pro fanoušky hokeje NHL 16 velmi doporučuji, jak pro online i pro off-line hraní. Je to konečně správný hokej pro ty, kteří mají nové konzole (X1 a PS4)

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com