PEGGLE 2

I když už je to nějaká ta doba, co byla tato hra vydána na xbox 360, tak jí nemůžeme nechat bez povšimnutí. Pokračování této velmi populární hry se nyní objevil také pro novou konzoly xbox one s názvem Peggle 2 již s vydaným updatem Duel mode. Při prvním spuštěním hra působila velice dětsky, ale to byl pouze prvotní klam. Grafika hry nás velmi překvapila hned na začátku a může se rozhodně srovnávat s dnešními vydávanými tituly.

A o co vlastně ve hře jede? Střílíte kuličku tak, aby zasáhla ostatní kuličky, ale pozor Vy potřebujete hlavně ty červené barvy a počet pokusů je značně omezen, pokud se Vám poštěstí, tak kulička spadne do pohybujícího se kyblíku a tím si připíšete další pokus ve střílení. Jedná se o velmi návykovou hru, která Vás do sebe vtáhne, a Vy nebudete chtít skončit, dokud nesplníte další a další level. Jak u prvního, tak i druhého dílu máte k dispozici postavičky masters, které hru značně opepří v tom, že každá má své nadpřirozené schopnosti, které Vám při hře pomohou sestřelit kuličky daleko snadněji, aby se Vám výhoda aktivovala, musíte sestřelit zelenou kuličku, která občas bývá pěkně zamotaná mezi ostatními. I když to takto působí jednoduše, není to tak, je to velice logicky propracovaná hra, která Váš mozek pěkně občas potrápí. Grafické zpracování hry je dokonalé. Barevná schémata v jednotlivých levelech jsou pěkná a nenudí, protože se vždy mění. Mění se také hudba a zvuky, podle toho jakou postavu si vyberete jako pomocníka, občas Vám hodí také nějaké to gesto spokojenosti nebo naštvanosti.

Ovládání hry je jednoduché, takže hru si zahrají jak děti, tak i dospělí. Hra nabízí více jak 120 kol. Mezi jednotlivými přechody, si také zahrajete takzvanou přípravu, výukový trial, kde si následnou složitost kola můžete trochu natrénovat. Hru si také můžete zahrát online, to ale spíše doporučuji, až ostřílenějším hráčům, protože na multiplayeru už hrají profíci, kteří Vás 100% porazí svým vyšším skóre. Postavy se Vám jednotlivě zpřístupňují, a ano i v této hře můžete lehce propadnout nákupní horečce, pokud si budete chtít pořídit další tyto hrdiny a vyzkoušet s nimi další kola. Vzhledem k tomu, co vše hra nabízí, což je hlavně zábava, která neomrzí, tak má od nás velké plus k poměru ceny není rozhodně, co dál řešit.


PEGGLE 2

Žánr: akční arkáda

Jazyk: anglicky

Multiplayer: Multiplayer 1-4, singleplayer

Výrobce: EA

Datum vydání: 9. 12. 2013

Doporučený věk (PEGI): 8

Hodnocení: 100%


Galerie ze hry

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com