Rayman Origins

Vlastní hodnocení: 100%
Datum vydání: 1.12.2011
Výrobce: Ubisoft
Žánr: adventura
Počet hráčů: konzole 1-4 , režim co-op 2-4
Lokalizace: angličtina
Doporučený věk: 7+

Již více jak po 15 letech jsme se dočkali pokračování opravdu velmi zábavné hry pro malé i velké.Ve hře objevíte kořeny původu Raymana a co více najdete zde širokou škálu půvpdních zábavných postav, které mají každá svůj vlastní charakter.

Troufnu si říci, že titul Rayman Origins si zaslouží titul hry roku 2011 v žánru adventur. Hra nabízí úplně vše, co by pořádná adventura po tolika letech měla mít. Ve hře najdete více jak 60 kol a více jak desítky postav se kterými budete stále objevovat další skrytá tajemství. Hru si můžete zahrát i se 4 kamarády a pak může začít ještě větší zábava, využít se dá i režim co-op, lidově řečeno druhý hrát v případě pomoci se může připojit a zase odpojit kdykoliv během hry. Nikdy přesně nevíte, co Vás v dalším kole čeká a tak je to vždy nejedno překvapení, jednou jste v oblacích a podruhé zase ve vodě.

Grafika této hry je parádní, autoři si dali velmi záležet i na detailech. Zvukový doprovod i s trochou nádechu původních zvuků je nápaditý a hra Vás bude ještě o to více bavit. Ovládání je velmi jednoduché, navíc v prvních cca 4 kolech se postupně ze skákání učíte mlátit příšery později čarodějnice až po létání, opravdu požitek z hraní.

Pokud znáte již starší tituly, doporučuji rozhodně koupi této hry, nebudete litovat, zabavíte se na dlouhé hodiny hraní. Hru doporučuji nejen dětem, ale i dospělým, vskutku cena, za kterou se dá již dnes hra pořídit, nabízí nevšední požitek z hraní a budete velice spokojeni s jejím využitím.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com