Rayman Raving Rabbids

Vlastní hodnocení: 100%
Datum vydání: 24.04.2007
Výrobce: Ubisoft Montpellier
Žánr: party hra
Počet hráčů: konzole 1-4
Lokalizace: angličtina
Doporučený věk: 7+

Dovolím si recenzovat tuto skoro zapomenutou hru, která je snad nejlepší ze zábavných party her. Tato hra vyšla pro všechny dostupné konzole i na pc, musím říci, že hra byla kdysi dávno zkoušena na počítači a playstation 2, ale teď se vraťme k verzi na xbox 360.

Hra hlavně vyniká svým party režimem (ve hře score mode), kdy můžete soupeřit s kamarády až ve čtyřech osobách a můžete mezi sebou lámat rekordy. Co lze ve hře pochválit je zpřístupnění hned všech herních misí v režimu score mode, zde si také jednotlivá kola můžete vyzkoušet i sami, abyste pak neváhali v režimu story. Každý ze čtyř hráčů si může Raymana upravit jak che je to opravdu zábava. V režimu score mode s kamarády vydržíte opravdu dlouhé hodiny hraní.

V režimu story hrajete sami za sebe, vejdete do arény a Vašim úkolem je vždy porazit mazané králíky, kteří Vás budou provázet v každé ze série miniher. Hra má několik desítek mini her v délce cca 5-10 minut, tady ovšem záleží dále na Vaší zručnosti a chytrosti, takže na hře určitě nahrajete dlouhé hodiny hraní, jelikož čím dál se poté dostanete, tím těžší jsou jednotlivá kola s novou sérií mini her. Začínáte vstupem do arény, kde Vás přivítá hlasité pokřikování mazaných králíků. Poté máte za úkol splnit minimálně tři klasická kola a poté kolo v hlavní bráně, jinak Vás hra dále nepustí. Pokud splníte všechny čtyři a hlavní kolo v bráně, poté se Vám odemykají různé nové songy, vzpomínky a věci. Poté jste vhozeni jako by do své cely, odkud se snažíte dostat právě pomocí splnění všech kol. V této cele si můžete měnit právě Vámi získané songy, oblečení atd. Příšera, která Vás hlídá je velice vtipná, poté s ní budete také soupeřit, ale to se nechte překvapit. Při hře se nejednou zasmějete, ale naopak i zapojíte své mozkové závity společně se zavařeným ovladačem, občas Vás budou z rychlého používání tlačítek bolet ruce.
Grafika hry pěkná a vydařená, vzhledem ke stáří jí i teď dávám ke zlatému středu. Jednotlivé vtipné spoty jsou nejlepší z této hry. Zvuky jsou dokonalé a ke hře patří. Ovládání hry je jednoduché občas i složité, ale zvyknete si a hlavně co lze velmi pochválit autorům je, že při každém plnění úkolu se Vám na obrazovce zobrazí jak následně hru ovládat a jaká tlačítka používat.

Hra se mi, nejen mě, ale i mým přátelům velice líbí, takže pokud máte náladu a čas si za soupeřit hra je pro Vás jako dělaná. Doporučuji i pro Vaše dítka zabaví se na hodně dlouhou chvíli a navíc to bude rozvíjet jejich mozkovny. Tomuto dílu se snad nevyrovná žádný z dosud vydaných titulů pro xbox 360 v této době. Jediné co se dá vytknout, že hra nejde hrát on-line, ale to bysme museli hru hodnotit vysoko nad 100%.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com