RIO

Vlastní hodnocení: 40%
Výrobce: HTQ
Žánr: dětská party hra
Počet hráčů: konzole: 1-4
Lokalizace: angličtina
Datum vydání: 8.4.2011
Doporučený věk: od 7let

Hra Rio mne velice zklamala a úvodem napíši, že se jedná o titul určený výhradně dětem. Nečekejte žádnou pořádnou dobrodružnou adventuru, dle filmové předlohy. Hra je velmi graficky propracovaná, nabízí širokou škálu množství barev. Hudební doprovod je nápaditý. Animace si troufnu zkritizovat, protože sice se Vám přehraje velmi krátké video, které je do hry mišmaš vloženo a kazí celkový dojem, už jenom tím, že je bez zvuku a to se mi vůbec nelíbí. Postavičky jsou velmi pěkně udělané dle filmové předlohy.

Ve hře hrajete vždy jen krátké mini hry, kterých hra nabízí cca 40. Smysl hry je postavený na tom, že soupeříte v těchto mini hrách a snažíte se získávat medaile, čím výše jste oceněni tím více je následující kolo těžší. Jediné plus, které se dá hře připsat, že ve hře můžete hrát až čtyři najednou a tak se více zabavíte. Ve hře si také postupně zahrajete se všemi zvířecími postavičkami z filmu, které jsou velmi hezky ztvárněné a je jich celkem 6, můžete tedy hrát za Blua, Jewel, Pedra, Nica, Raphaela nebo Evu.  Hra je zábavná, ale podotýkám, že jen pro děti, dospělé zaujme snad jen grafickým zpracováním. Ovládání je jednoduché, ve hře se občas i zapotíte, některé kola vyžadují soustředěnost a logické myšlení. Děti hra jen tak neomrzí, už jen proto, že se ve hře nachází spousta kol a je stále co vylepšovat. Jednotlivá kola jsou cca 5 minut dlouhá, ovšem mohou se i protáhnout na i na delší dobu, pokud se Vám nepovedou, musíte je opakovat. Hra nabízí 5 režimů, z čehož podotýkám, že režim story, není to, co očekáváte.

Titul jen tak neomrzí, jelikož je to party hra a tu vždy můžete vytáhnout pro děti a zabaví se na dlouhou dobu. Nicméně cena hry, je velmi nadsazená oproti tomu, co vše hra nabízí, vyplatí se počkat s koupí, až cena klesne. Já osobně titul řadím do cenové kategorie Rayman Raving Rabbits i ten nabídl za tu cenu více a velmi mě mrzí tedy utracené peníze za tento titul, od kterého jsem očekávala více než jen partu hru pro nejmenší.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com