Sonic & SEGA All-Stars Racing

Vlastní hodnocení: 90%
Výrobce: SEGA
Žánr: závodní
Počet hráčů: konzole: 1-4, online multiplayer 2-8
Lokalizace: angličtina
Datum vydání: 28.2.2010
Doporučený věk: od 7let

V rychlosti úvodem napíši, že tento titul se tvůrcům velmi povedl. Je to velmi zábavná závodní hra, u které se nudit rozhodně nebudete, ať už sami nebo s kamarády. Hra zaujme svojí jednoduchostí a velmi profesionálním provedením za rozumnou cenu. Hra je velmi perfektně graficky zpracovaná. Grafika je sladěná do hodně barev, občas se najde i směsice barev, která na delší koukání není. Hudební doprovod je velmi povzbuzující, najdou se tam i nové populární hity, což velmi oceňuji, tím titul podle mě i získává na ceně. Hra je rozhodně nadchne jak malé, tak velké hráče, pokud zrovna nehledáte něco jako Forza 3, hra je spíše na oddech, ale také si neodpočinete a musíte také soutěžit v jednotlivých závodech. Postavičky jsou ztvárněny velmi pěkně dle originálů, tak je známe. V režimu multiplayeru můžou hrát až 4 hráči, za tento režim jednoznačně palec nahoru.

Hra nabízí výběr z několika cca 20 animovaných postav, dále postupným vítězstvím si za body můžete odemknout další tyto postavy, takže je rozhodně z čeho vybírat. Každá tato postava už má bohužel předefinované své vozítko, takže to už bohužel změnit nejde, ale myslím, že hře na kráse to neubralo. Postavy mají i svůj charakter tzn. že během hry můžete používat různé finty na zneškodnění dalších závodníků. Na výběr máte dále nespočet tratí, které jsou opravdu zajímavé a někdy opravdu zábavně provedené, ovšem najdou se i tratě, které jsou dost složité, ale postup času je zvládnete. Tratě musíte samozřejmě postupným hraním odemykat. Hra má i režim multiplayeru, kde také najdete mnoho dalších her pro hraní s přáteli nebo live, které jen tak neomrzí. Hra také nabízí několik desítek misí, které musíte postupně plnit a za splnění, jste opět obměňováni.

Samotná hra je perfektní a jednoduchá na ovládání. Hra se odehrává dle trati v různém prostředí, např. trať ve stylu kasina, tratě z ruské rulety nebo karet, opravdu povedené, nebo také v tmavém strašidelném prostředí ve stylu filmu The House of the Dead, ale dávejte si pozor, do tratě se Vám mohou připlést i nějací ti zombíciJ. Během hraní se musíte soustředit na přesnost projetí tratě, ale také zneškodňovat své protivníky, k tomu Vám slouží různé předměty na trati, které si musíte cestou sbírat. To samé platí i naopak , ostatní se Vás snaží zneškodnit různými způsoby. Dále Vám do tratě může kdykoliv vběhnout člověk nebo můžete narazit na různé překážky, takže musíte být opravdu stále ve střehu a to dělá hru o to záběvnější. Body dostáváte za zničení spolujezdců a největší úspěch v závodě máte, když smykujete, čím delší smyk tím lepší body, někdy se V8m z té rychlosti i zamotá hlava.

Pro mě hra sklidila veliký úspěch i přes nějaké ty malé nedostatky. Pokud se chcete opravdu při závodní hře zabavit nejen sami nebo s dětmi, tak tato hra je pro Vás jako ušítá. Stojí za to si hru pořídit a odpočinout si u ní. Pokud vlastníte xbox live účet, naleznete hru na marketplace za dost slušnou cenu oproti krabicové verzi.

 

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com