SpongeBob Squarepants: Truth Or Square

Vlastní hodnocení: 90%
Datum vydání: 27.10.2009
Výrobce: THQ
Žánr: akční adventura
Počet hráčů: konzole 1, Co-op 2, online xbox live
Lokalizace: angličtina
Doporučený věk: každý

I když je tato hra poměrně stará dostala se mi do ruky a musím říci, že mě velmi příjemně překvapila. Tato hra odpovídá stejnojmennému seriálu Spongebob, který zná snad každé dítě. Hra je velmi vesele pojatá a hodně se v ní vyřádíte a zahrajete si všemi hlavními postavami, v hlavní roli je samozřejmě Spongebob, žlutá houba, která umí dělat skvělé krabí hambáče.

Ve hře, která je pojatá jako adventura si zaskáčete, budete mlátit do všeho, co můžete a co Vám přinese penízky, jak říká krab Krusty. Postupně procházíte misemi, které občas nejsou tak jednoduché a tak se postupně se dostáváte do těžších a těžších misí, kde na Vás čekají zákeřní roboti a spousta nepřátel a hlavně jeden, který jak už je i v seriálu hlavní postavou je Plankton. Velice podařené jsou i kamenné sochy ve kterých je vytesán právě plankton. V misích na Vás čekají různé úkoly, občas Vám pomůže i Patrik, který je tam ztvárněný jako silák po sebrání záchranného kruhu. V jedné z misí bude muset také zachránit svou kamarádku veverku Sendy. Ve hře najdete všechny postavy ze seriálu a tak se nechte zlákat dobrodružstvím v Zátiší Bikin.

Grafika je pěkná, nic více se od ní asi ani čekat nedá, jelikož celá hra se odehrává pod mořem, kde skáčete, ničíte a plníte úkoly. Zvuky jsou povedené a odpovídají námi známými zvuky ze seriálu.Hra je opravdu zábavná, jednoduchá a neměl by mít s ovládáním nikdo žádný větší problém, takže pokud si chcete zahrát něco odpočinkového a zábavného doporučuji, hra je nejen pro děti.

Co lze vyčíst výrobci, je to, že tato hra se již nedá sehnat, když je teď momentálně boom po odvysílaném seriálu Spongebob Squarepants tady v ČR. Jen taková předzvěst, připravujeme recenzi na hru SpongeBob Surf Skate Roadtrip na kinect, která dopadla katastrofálně.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com