Street Fighter x Tekken

Vlastní hodnocení: 90%
Datum vydání: 09.03.2012
Výrobce: Capcom
Žánr: bojová
Počet hráčů: konzole 1-4, online 2-7
Lokalizace: angličtina
Doporučený věk: 12+

Pro milovníky tohoto žánru v tomto roce přibil nový herní titul s názvem Street Fighter x Tekken. Dlouho očekávaný titul nás velice překvapil. Ve hře Street Fighter x Tekken najdete základy ze Street Fighter a Tekkena, jak už nám ostatně napovídá název.

Ve hře si zahrajete v režimu arcade, kdy se zdokonalujete při jednotlivých zápasech s protivníky. Většinou se proti Vám postaví dva bojovníci, to samé máte k dispozici Vy a následně ve hře se střídají, to Vám přidá trošku více času, než položíte protivníka nebo taky naopak než porazí protivníci Vás. Bohužel mne velice zklamalo, že nejde zaútočit na bojovníka, který zrovna nehraje. Titul nabízí mnoho bojovníků z výše zmiňovaných již vyšlých titulů.
Můžete si zahrát i jedné obrazovce s kamarádem a věřte mi, že u hry vydržíte hodiny hraní a jen tak Vás hra neomrzí, ale pozor můžete na jedné obrazovce hrát i 4 najednou, což je opravdu super a tak se Vaše domácí párty může hodně rychle změnit v ring.

Ve hře, máte samozřejmě k dispozici i on-line hraní, to je však hodnoceno nejen mnou, ale i jinými recenzenty, velmi záporně, tady vývojáři on-line mód velice odflákli.
Hra nabízí úžasnou grafiku, úžasné zvuky a ovládání jak jste zvyklý, čili pořádně protáhnout páčky u ovladače, nejednou se pořádně zapotíte.

Hra se mi velice líbí, až na ten on-line mód hru hodnotím velice vysoko. Pokud čekáte od hry pořádný nářez, je to hra určená přímo pro Vás a tento titul Vás hned tak nezklame i vzhledem k jeho ceně.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com