TIGER WOODS PGA TOUR 13

Vlastní hodnocení: 95%
Datum vydání: 26.03.2012
Výrobce: EA SPORTS
Žánr: sportovní
Počet hráčů: konzole 1-4, online
Lokalizace: angličtina

Konečně jsme se dočkali dlouho očekávaného vydání pokračování známé hry Tiger Woods Pga Tour 13. Tato hra vyšla s podporou kinect ovladače, což určitě přinese ještě této populární hře větší úspěch.

K hodnocení hry musím říci, že si dali tvůrci ještě více záležet na ještě lepším ovládání hry a také nad grafikou, ta je samozřejmě o poznání lepší než předchozím titule. V nabídce máte spoustu variací možností hry mezi ně, patří za zmínku i vytvoření online klubu, kam poté můžete zvát své přátele, aby Vám mohli pomáhat k získání dalších hřišť atd. Ovládání hry je jednoduché, i když jste si nezahráli předchozí tituly nezoufejte, při hře Vás navádí nápověda a tak si na ovládání rychle zvyknete a velmi rychle pochopíte účel hry. Ztvárnění postav golfistů je reálné, v detailech se na ně dívat bez kritiky, jsou zde vidět i detaily kdy fouká vítr a Tigerovi lehce vlaje tričko, opravdu hezky udělané a propracované. Avšak lidé (fanoušci) v pozadí, již moc vidět dobře nejsou, ale beztak nemáte čas se ohlížet, když se soustředíte na dobrý odpal míčku. Ovládat před odpalem můžete úplně vše, od míčku až po výměnu hole, či sklonu úderu, otáčet a natáčet si pohledy.

Prostředí hodnotím výborně i vlastnosti podkladů na které následně míček přiletí, jako písek, kde se míček neodrazí, voda, kam krásně se šplouchnutím spadne, trávník, kde se odrazí a tvrdší trávník, kde se odrazí ještě více. Ve hře si přijdete, jako kdybyste opravdu hráli golf, což tento titul hodně nadzvedlo v hodnocení nahoru. K dispozici máte mnoho herních režimů, což každá hra nenabízí, mezi ně samozřejmě patří i Vaše kariéra, můžete si vybrat respektive stvořit svého hráče k obrazu svému a na detaily tvůrci opravdu nezapomněli. Ve hře máte k dispozici cca 22 světoznámých golfistů a hlavně Tigera Woodse. K dispozici máte také různá golfová hřiště, některé se samozřejmě postupně odemykají, to by nebyla pořádná zábava.

Podpora kinectu je ode mne hodnocena velmi vysoko,není to jen takové mávání jako známe z jiných titulů, které byli vydané i s podporou kinect. Přesnost zde hraje hlavní roli, což se ve hře tvůrcům podařilo využít. Avšak hlavní záměr této hry není v podpoře kinectu.

Hra se mi velice líbí a stojí za to si jí zahrát, je to opravdu požitek z hry, která Vás jako by přenese ven na golfové hřiště a pokud rádi hrajete golf hra Vás také určitě zaujme už jen pro své vysoké a kvalitní zpracování.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com