Top Spin 4

Vlastní hodnocení: 100%
Počet hráčů: konzole: 1-4, internet: 2-4
Žánr: sportovní
Datum vydání : 18.3.2011
Jazyk: anglicky
Věk: od 3+

Na úvod napíši, že tuto hru hodnotím velmi kladně až suprově.  Graficky je hra velmi kvalitně zpracovaná, pohyby a detaily hráčů jsou opravdu realistické, včetně oblečení. Zaujme také možnost módu své kariéry a hra nabízí mnoho značek oblečení, bot, raket atd., opravdu si vyhrajete s nastavením svého hráče včetně váhy, výšky a postavy atd.. Hra nabízí množství kurtů včetně povrchu, města atd. Jediné, co se dá této hře vytknout je, že hra neobsahuje známé tenisové hvězdy, ale to mě osobně vůbec nevadí, určitě je tam z čeho vybírat na tu pařbičku s přáteli, jinak hrajete se svým vytvořeným hráčem. Velice zajímavé je také hraní na live s ostatními hráči, získáváte tím zkušenosti, které můžete použit v dalších zápasech.

Hra nabízí hraní až pro 4 hráče, osobně odzkoušeno a musím říct, že zábava trvala skoro 4 hodiny a stále se nám nechtělo přestat.  Vše bylo pěkně plynulé a hráči opět měli realistické pohyby. Popis jednoho z detailu, kdy se hráč vzteká a odhodí pálku, pěkné.

Ovládání hry je pro začátečníka zprvu těžké, ale už po 30 minutách hraní víte jak na to, pro zkušenější hráče je to samozřejmě brnkačka, jelikož vlastním prvně tento titul, tak mi ovládání přijde lehké.

Závěrem velmi kvalitně graficky a realistiky zpracovaná hra, která stojí za to si jí koupit z dobrého zdroje se slevou a za tu zábavu s ostatními nejen na live, či si zapařit s kamarády nebo v režimu kariéry hrát sami.

Video:

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com