NHL 13 – demo

Na XBOX 360 už je od půlky týdne ke stáhnutí DEMO ke hre NHL 13.Demo NHL 13 obsahuje:

PLAY NOW

V „Play Now“ si můžete vybrat mezi dvěma týmy: vítězi Stanleyova poháru 2012 LA Kings a jejich finálovými oponenty New Jersey Devils. Soupeřit budete o poslední třetinu tohoto finálového zápasu, na jehož začátku začínáte pokaždé s jiným, náhodně vygenerovaným skóre. Můžete si zde vyzkoušet i nový pohled kamery – takzvaný „True Cast“, který věrně simuluje skutečný hokejový přenos díky pohybu a “zoomování “ kamery na každý důležitý moment.

NHL MOMENTS LIVE

Nabízí hráčům šanci prožít či změnit některé z nejzajímavějších momentů historie NHL. V demu si připomenete dramatické prodloužení Game Five 2012 finále Západní konference mezi LA Kings a Phoenix Coyotes. Celý historický moment bude hráčům představen pomocí reálných záběrů ještě před samotným hraním. Dokončením zápasu se hráčům odemkne nový balíček HUT předmětů pro plnou verzi NHL 13.

HOCKEY ULTIMATE TEAM

Vytvořte si tým snů pomocí postupného budování a spravování celého mužstva v módu Ultimate Hockey Team. Součástí HUT je vylepšený systém odměn a nový dynamický obsah. V demu NHL 13 mají hráči možnost získat startovní, ale také vylepšený balíček HUT předmětů pro plnou verzi NHL 13 – stačí si zahrát turnaj a vítězně jej zakončit porážkou týmu USA.

FREE SKATE

V módu Free Skate se mohou hráči procvičit proti brankáři – neplatí zde žádná pravidla a nečekejte také žádná omezení.

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com