BETA Star Wars Battlefront

Hodnocení: 80%

Žánr: akční střílečka

Jazyk: anglicky

Multiplayer: off-line, on-line

Výrobce: DICE

Datum vydání BETA Verze: 8. 10. 2015

Vychází: 19. 11. 2015

EA ACCESS : 12. 11. 2015

Uvidíme, co více můžeme očekávat od hry Star Wars Battlefront. Nejedná se o první titul, který si hráči mohli zahrát. Již před deseti lety jsme mohli okusit hraní s našimi hvězdnými hrdiny, kdy se jednalo samozřejmě o střílečku, a tak uvidíme, jestli bude nějaká patrná změna nebo se bude jednat jen o průměrnou hru. Hru si vzalo do parády studio DICE, takže se můžeme těšit snad na pořádnou střílečku, jelikož toto studio vydává docela nadprůměrné tituly her jako Battlefield 3 nebo Mirror’s Edge. Ve veřejně vydané Beta verze Star Wars Battlefront si můžete vyzkoušet zatím tři módy hraní a těžko říci, jestli nám tvůrci ještě udělají po vydání hry radost něčím navíc, no zatím se máme opravdu na co těšit. Vydání Beta verze působí velmi uspokojivě, možná až překvapivě moc.

vlcsnap-2015-10-22-20h54m14s368 vlcsnap-2015-10-22-20h55m33s722

V multiplayeru máme možnost si vybrat mezi těmito módy Drop Zone, tady musíte ovládat padající moduly z vesmíru na mapě 8 VS 8 dále mód Walker Assault, tam už se jedná o skutečný herní požitek z bitvy na ledové planetě Hoth, tak jak si mi fanoušci pamatujeme a zahraje si jí 80 hráčů a v neposlední řadě mód Survival Mission, kdy se děj odehrává Tatooinu, který postupně prozkoumáváte, ale obecně v za to zatím tento mód nic moc, takže uvidíme, jak to bude po vydání.

Hře zatím nelze moc co vytknout, úžasná grafika a hudba, troufám si říci, že hra má hodně nádech z Battlefieldu. Ovládání, sice občas pokulhávalo hlavně kvůli zvyku, a některé umožněné kamerové pohledy, hlavně se jednalo o třetí pohled, nebyl až tak pro hráče vhodný, protože jste se skoro vůbec netrefili, kam jste chtěli. Ve hře najdete všechno, co do Star Wars prostě patří bojové tanky AT-ST, dále AT-AT, mnoho zbraní, botů, různých vesmírných strojů a stíhaček. Prostě moc hezky vymazlená akční střílečka se spoustami možností, kde si každý milovník stříleček něco najde k zabití.

K závěru lze říci, že pokud jste fanoušek Star Wars, tak se máte na co těšit, protože tvůrci míří velmi vysoko, a tak se možná bude jednat o jednu z nejlepších her tohoto roku.

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com