Epic Mickey 2 Dvojitý zásah

Vlastní hodnocení: 45%
Datum vydání: 19.11.2012
Výrobce: Disney
Žánr: adventura
Počet hráčů: konzole 1-2 (co-op)
Lokalizace: jazyk: angličtina, české titulky
Doporučený věk: 7

Ve hře budete hrát nejen za myšáka Mickeyho, ale zahrajete si i poprvé za králíka Osvalda. Králík Osvald je první disneyovskou animovanou hvězdou. Čeká vás mnoho nového dobrodružství, plné tvoření a objevování. Hra je ze studia Disney Interactive Junction Point.

V této hře se myšák Mickey a králík Osvald vrátí do Pustin. Mickey a Osvald se poprvé spojí a budou jako parťáci. Mickey je do boje se zlem vyzbrojen jakýmsi kouzelným štětcem, který vládne barvou, kdy tvoříte a ředidlem, kdy můžete cokoliv vymazat. Osvald používá dálkové ovládání, se kterým dokáže manipulovat s elektřinou. Hra přináší vylepšenou herní fyziku. Za králíka Osvalda si zahrajete v kooperativním režimu pro dva hráče, lze se do hry kdykoliv připojit i odpojit. Pokud bude Mickeymu pomáhat Osvald, bude se oběma herním postavám hrát mnohem snadněji jelikož se skvěle doplňují.

Jednotlivá kola vychází z klasických Disneyových filmů a pohádek, které nabízejí zábavné a logické skákací hraní. Grafika je ve hře propracovaná, avšak co lze vytknout, je nesnadná manipulace s úhlem pohledu při hraní. Hudba Vás ani nijak nezaujme, jelikož se soustředíte na splnění mise, které je občas dosti těžké i na dospělého. Titulky ve hře občas nedávají smysl, ani nejsou nijak vtipné. Hra se Vás po celou dobu snaží navádět a dávat instrukce.

Příběhově mi hra přijde velmi slabá, a je jaké si lákadlo na ty nejmenší. Velice odrazující je cena hry, která se pohybuje ještě stále velmi vysoko, troufám si tvrdit, že je to díky tvůrcům ze studia Disney, kdy se sázelo na tradici. Myslím, že pro ty nejmenší vyšlo mnoho her, které jsou lepší než tato a jsou za podstatně nižší cenu.

 

 

 

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com