Frozen Free Fall: Snowball Fight (XBOX ONE)

Hodnocení: 50%

Výrobce: Disney Interactive

Žánr: logická

Multiplayer: local multiplayer

Jazyk: anglicky

Datum vydání: 15. 9. 2015

Doporučený věk: 10 let

12

Hru Frozen Free Fall můžeme také znát z našich zařízení, které pracují pod Androidem, a proto od hry nečekejte žádnou úžasnou grafiku, ani žádný úžasný herní požitek jako u jiných her. Požitek máte pouze z hrané hry, kdy přemýšlíte, jak postoupit do dalších kol. Ovládání ovladačem je složitější, přece jenom na dotykovém telefonu nebo tabletu se hraje lépe, ale fakt je, žádná podobná hra zatím pro xbox one není, takže kdo má rád tento typ hry, tak oželí i těch pár jednoduchým grafických triků. Hra je zpracována pro ty nejmenší, co se vzhledově týče, ale náročnost některých kol má problém zvládnout i dospělí hráč. Hra nabízí mnoho kol cca 195, takže na vyplnění volného času to s přehledem postačí. Hru si můžete zahrát v režimu jednoho nebo dvou hráčů ne však online, což by bylo o dost zajímavější.

35

Ve hře řešíte hádanky v žánru “tři v řadě” tzn., že můžete přesunout barevné krystaly, tak aby  byly tři v řadě a více, a takto pomáháte sestrám Anne a Else z filmu Frozen od Disney. Po úspěšném dokončení kola se Vám samozřejmě postupně odemykají další postavy a odměny z této pohádky.

64

Co hře nejvíce vytknout je možnost nakupovat si postupy, životy, postavy atd., jako přes Android, myslím, že tahle komerčnost do hry pro konzoly xbox  opravdu nepatří, ale co čekat od hry, kterou si můžete zdarma stáhnout.

 

Komentář

Koment...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com